W środku

Pranie/ czyszczenie dywanów

Przed praniem dywan jest dogłębnie trzepany i odplamiany. Z powodzeniem czyszczone są frędzle dywanów. Dzięki specjalnej kabinie do OZONOWANIA jesteśmy w stanie usunąć nieprzyjemne zapachy moczu, czy papierosów.


już od 7,00 PLN/m2

Mycie i olejowanie podłóg

Doczyszczanie Posadzek wraz z zabezpieczeniem ich powłokami ochronnymi (krystalizacja i impregnacja podłóg)
Usługę tą wykonujemy na każdym rodzaju posadzek np. marmur, granit aż do wykładziny PCV. Każda posadzka po gruntownym doczyszczeniu wymaga odpowiedniego zabezpieczenia.
W tym celu dobieramy odpowiednie preparaty oraz sposób zabezpieczenia, tak aby w posadzkę nie wnikał brud.
Doradzamy klientowi jaki w jego indywidualnym przypadku będzie najlepszy sposób doczyszczenia oraz zabezpieczenia posadzki.
Odpowiednie bejcowanie jak i przeróżnego rodzaju oleje i woski w doskonały sposób zabezpieczają parkiety i podłogi drewniane. Poprzez umiejętne olejowanie parkietu substancje te wnikają dosyć głęboko w strukturę drewna, utwardzając ją znacznie i tym samym chroniąc przed wpływem niepożądanych czynników zewnętrznych. Bejcowanie potrafi nadać parkietowi pożądany ciepły kolor i w odpowiedni sposób podkreślić jego słoje.


już od 8,00 PLN/m2

Dezynfekcja

Jest to proces, który powoduje zmniejszanie liczby drobnoustrojów w dezynfekowanym materiale, poprzez niszczenie formy wegetatywnej mikroorganizmów. Im dłuższy czas dezynfekcji tym większa liczba drobnoustrojów zostanie zdezynfekowana.


już od 0,20 PLN/m2

Mycie tapicerki meblowej

Nie musisz wyrzucać zabrudzonych, starych mebli tapicerowanych i kupować nowych. Zaufaj firmie Strolux – a Twoje meble będą wyglądały jak zupełnie nowe.


już od 6,00 PLN/m2

Na zewnątrz

Mycie elewacji

Jeśli chcą Państwo zabezpieczyć okładziny elewacyjne przed zabrudzeniem i uszkodzeniami, których źródła zostały opisane powyżej, najskuteczniejszą metodą jest impregnacja środkami chemicznymi.
Dzięki zabezpieczeniu w postaci impregnatu, warstwy elewacji zyskują właściwości hydrofobowe. Oznacza to, że dzięki dużej zawartości związków silikonowych, powierzchnia ma zdolność odpycha wody a co za tym idzie, środki te tworzą swego rodzaju powłokę ochronna. Powierzchnia wtedy jest:
odporna na czynniki atmosferyczne
– odporna na wysokie temperatury
– odporna na szkodliwe promieniowanie UV (Słońce)
– łatwiejsza do ponownego wyczyszczenia
– mniej wrażliwa na zabrudzenia.

Istnieją środki, dzięki którym możemy przywrócić pierwotny kolor elewacji.


już od 4,00 PLN/m2

Mycie kostki

Kostka brukowa jest najczęściej spotykanym materiałem nawierzchni, czyli chodników lub podjazdów czy parkingów.
Strolux Multiserwis dysponuje odpowiednią wiedzą do jej czyszczenia oraz sprzętem i specjalnie dobranymi materiałami.


już od 4,00 PLN/m2

Mycie dachów

Myjemy każdy rodzaj pokrycia dachowego i dach o dowolnym kącie nachylenia. Mycie dachów to nie tylko czyszczenie, to również odpowiednia impregnacja przeciw ponownemu pojawieniu się zabrudzeń, mchów, porostów. Stosujemy do tego celu odpowiednie środki chemiczne.


już od 5,00 PLN/m2

Szlifowanie / konserwacja kamienia

Szlifowanie betonu jest procesem mającym na celu osiągniecie efektu wysokiego połysku i lśniącej podłogi. Podłoże jest obrabiane przy wykorzystaniu technologii diamentowej, zwiększając jego wytrzymałość na ścieranie i kruszenie.


już od 25,00 PLN/m2

Skontaktuj się z Nami

Chętnie pomożemy!