Sprzątanie

biur

instytucji

zakładów produkcyjnych

hal magazyny / produkcja

Dachy / okna / elewacje

Mycie okien

Nie bojąc się najtrudniejszych wyzwań i posiadając doskonałe narzędzia i preparaty, zajmujemy się myciem okien – zarówno w warszawskich mieszkaniach i biurach, jak również na wysokościach, wykorzystując profesjonalny sprzęt alpinistyczny.


już od 2,50 PLN/m2

Czyszczenie żaluzji / czyszczenie verticali

Odkurzamy i myjemy wszystkie rodzaje żaluzji metalowe, plastikowe lub drewniane.
Odkurzamy lub pierzemy verticale z demontażem i montażem.


już od 6,00 PLN/m2

Mycie dachów

Myjemy każdy rodzaj pokrycia dachowego i dach o dowolnym kącie nachylenia. Mycie dachów to nie tylko czyszczenie, to również odpowiednia impregnacja przeciw ponownemu pojawieniu się zabrudzeń, mchów, porostów. Stosujemy do tego celu odpowiednie środki chemiczne.


już od 3,50 PLN/m2

Ochrona przed ptakami

Zajmujemy się kompleksową ochroną przed ptakami.
Doradzamy w jaki sposób zabezpieczyć się przeciwko ptakom.
Zabezpieczamy różnego rodzaju obiekty. Przykładowo balkony w blokach mieszkalnych, okna, elewacje, gzymsy czy dachy. Usuwamy ptasie odchody.


już od 17,00 PLN/m2

Odśnieżanie dachów

Do realizacji zadań wykorzystujemy lekki sprzęt ręczny oraz mechaniczny, który umożliwia nam spychanie, odrzucanie i rozbijanie pokrywy śnieżnej.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy, a nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy są w stanie odpowiednio zabezpieczyć obiekt i stworzyć sobie optymalne warunki pracy.
Zajmujemy się również wywozem usuniętego śniegu na wyznaczone do tego celu składowisko.
Dbamy o bezpieczeństwo pracy.


już od 2,50 PLN/m2

Prace wysokościowe

Oferujemy Państwu usługi z zakresu czyszczenia, odkurzania i impregnacji:
• elewacji,
• dachów,
• wszelkiego rodzaju konstrukcji,
• obiektów przemysłowych i urządzeń technologicznych.
Do tego celu stosujemy specjalistyczną chemię oraz myjki wysokociśnieniowe i odkurzacze przemysłowe. Skutecznie i szybko usuwamy zanieczyszczenia w miejscach trudno dostępnych.


już od 4,00 PLN/m2

Mycie elewacji

Mycie każdego rodzaju elewacji (blacha, klinkier, piaskowiec, marmur, granit, konglomeraty, itp.) również wielkopowierzchniowych, z trudnym dostępem, metodą tradycyjną, alpinistyczną, ręczną oraz mechaniczną.
Prawie zawsze doczyszczenie elewacji jest zabiegiem dużo tańszym niż malowanie od nowa lub kładzenie nowej płyty elewacyjnej. Efekt mycia zaskakuje każdego.


już od 4,00 PLN/m2

Podłogi / kostka

Mycie podłóg

Doczyszczanie Posadzek wraz z zabezpieczeniem ich powłokami ochronnymi (krystalizacja i impregnacja podłóg)
Usługę tą wykonujemy na każdym rodzaju posadzek np. marmur, granit aż do wykładziny PCV. Każda posadzka po gruntownym doczyszczeniu wymaga odpowiedniego zabezpieczenia.
W tym celu dobieramy odpowiednie preparaty oraz sposób zabezpieczenia, tak aby w posadzkę nie wnikał brud.
Doradzamy klientowi jaki w jego indywidualnym przypadku będzie najlepszy sposób doczyszczenia oraz zabezpieczenia posadzki.


już od 0,30 PLN/m2

Pranie wykładzin

Czyścimy wykładziny wykonane ze wszystkich materiałów naturalnych oraz sztucznych.


już od 7,00 PLN/m2

Olejowanie podłóg

Odpowiednie bejcowanie jak i przeróżnego rodzaju oleje i woski w doskonały sposób zabezpieczają parkiety i podłogi drewniane. Poprzez umiejętne olejowanie parkietu substancje te wnikają dosyć głęboko w strukturę drewna, utwardzając ją znacznie i tym samym chroniąc przed wpływem niepożądanych czynników zewnętrznych. Bejcowanie potrafi nadać parkietowi pożądany ciepły kolor i w odpowiedni sposób podkreślić jego słoje.


już od 8,00 PLN/m2

Powierzchnie akrylowe

Jednym z często poruszanych tematów przez naszych Klientów jest kwestia usunięcia zarysowań na powierzchni akrylowej wanny lub kabiny prysznicowej. Produkty , których używamy doskonale sobie z tym poradzą.


już od 8,00 PLN/m2

Mycie kostki brukowej

Jednym z często poruszanych tematów przez naszych Klientów jest kwestia usunięcia zarysowań na powierzchni akrylowej wanny lub kabiny prysznicowej. Produkty, których używamy doskonale sobie z tym poradzą.


już od 4,00 PLN/m2

Szlifowanie kamienia/ betonu

Szlifowanie betonu jest procesem mającym na celu osiągniecie efektu wysokiego połysku i lśniącej podłogi. Podłoże jest obrabiane przy wykorzystaniu technologii diamentowej, zwiększając jego wytrzymałość na ścieranie i kruszenie.


już od 25,00 PLN/m2

Inne

Mycie garaży

już od 0,40 PLN/m2

Deratyzacja Dezynsekcja

już od 0,20 PLN/m2

Sprzątanie restauracji

już od 2,00 PLN/m2

Czyszczenie tapicerki

już od 6,00 PLN/m2

Sprzątanie poremontowe

już od 2,00 PLN/m2

Złota rączka

już od 5,00 PLN/m2

Skontaktuj się z Nami

Chętnie pomożemy