Przedsiębiorstwo godne zaufania

Firma Strolux została wyróżniona Certyfikatem Instytutu Badań Konsumenckich – “Przedsiębiorstwo godne zaufania”.

Firma sprzątająca
STROLUX z Warszawy

Strolux jest warszawską firmą sprzątającą, bazującą tylko na polskim kapitale. Od 1988 roku rozwijamy swoje umiejętności w zakresie efektywnego sprzątania mieszkań i domów oraz utrzymywania czystości w biurach, magazynach czy obiektach użyteczności publicznej w stolicy. Dostosowujemy się do oczekiwań naszych Klientów, korzystamy z ich sugestii i świadczymy różnorodne usługi, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie oraz silną pozycję w branży.

Zróżnicowana i bogata oferta

W zakres naszych działań wchodzą profesjonalne usługi sprzątania w mieszkaniach, biurach, magazynach i na halach, a ponadto zajmujemy się:

  • praniem wykładzin i dywanów,
  • myciem okien,
  • dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacja,
  • krystalizacją i impregnacją podłóg,
  • odśnieżaniem dachów
  • dbaniem o tereny zielone,
  • sprzątaniem pobudowlanym i drobnymi pracami remontowymi.

To oczywiście tylko część wykonywanych przez nas prac, opierających sie o najnowsze światowe technologie i będących gwarancją skuteczności. Posiadamy bogate doświadczenie, korzystamy ze sprawdzonych artykułów czyszczących oraz maszyn, produkowanych przez najlepsze firmy w branży. Sprzątanie biur i mieszkań zostało docenione zarówno przez Klientów indywidualnych, jak również warszawskich przedsiębiorców.

Fachowość potwierdzona certyfikatami

Wieloletnie działania naszej firmy sprzątającej zostały nagrodzone licznymi certyfikatami uznanych na całym świecie firm, takich jak “Lever Sutter AG” ze Szwajcarii czy “Premiere” z Anglii. Najbardziej cenimy jednak pochwały oraz listy referencyjne od naszych Klientów.

Na wysoką jakość usług porządkowych ogromny wpływ mają doskonale przygotowani pod względem praktycznym i merytorycznym pracownicy, których dodatkowo cechuje najlepsza prezencja. Wszystkie prace wykonują bowiem w estetycznych strojach roboczych z emblematami naszej firmy, które dostosowane są do charakteru realizowanych przez nich działań. Naszą domeną jest rzetelność oraz elastyczność – zawsze dostosowujemy się do indywidualnych wymagań Klientów, pojawiając się w odpowiednich dla nich terminach oraz o określonych godzinach. Kiedy jest taka potrzeba, sprzątamy także w godzinach nocnych.

Jesteśmy w stanie zadbać o zorganizowanie sobie pracy tak, aby nie zakłócać funkcjonowania przedsiębiorstwa, instytucji czy codziennego życia Klientów. Mamy nadzieje, że powyższe informacje przekonają Państwa do tego, byście zapoznali się dokładniej z ofertą naszej warszawskiej firmy i powierzyli nam sprzątanie swoich mieszkań, hal, biur oraz innych obiektów. Zadbamy o to, abyście byli zadowoleni i funkcjonowali w czystości.

Skontaktuj się z Nami